اطلاعات تماس

فارس – شیراز
خیابان کریم خان زند
روبروی هتل پارس – ساختمان ۴۹۰
واحد ۱۷

۰۷۱ – ۳۲۳۶۲۵۳۶

اَپ ساز (AppSaz) یک سیستم آنلاین جهت ساخت اپلیکیشن های اندروید و iOS بدون برنامه نویسی می باشد. اپ ساز با اتکا به توان فنی متخصصان خود و با استفاده از آخرین فناوری های روز جهان سعی کرده تا بستری مناسب را جهت ساخت اپلیکیشن های موبایل ایجاد نماید.

اپ ساز سعی دارد تا با به حداقل رساندن مدت زمان و کاهش هزینه های تولید اپلیکیشن های موبایل به تمامی کسب و کارهایی که نیازمند ارتباط بیشتر با کاربران/مشتریان خود می باشند، کمک نماید. همچنین با توجه به انعطاف پذیری بسیار بالای هسته اصلی سیستم پلن هایی به صورت رایگان برای اشخاص حقیقی نیز در نظر گرفته شده است، تا کسانی که قصد استفاده تجاری را این سیستم ندارند بتوانند به مقصود خود دست یابند.

هدف دیگری که ما در اپ ساز دنبال می کنیم، اشتغال زایی و کمک به شرکت هایی است که در حوزه های نرم افزاری فعالیت می کنند اما به هر دلیلی نمی خواهند در حوزه موبایل سرمایه گذاری های سنگینی انجام دهند. ما با در اختیار قرار دادن نسخه ای کامل از پلتفرم خود در اختیار این شرکت ها آنها را یاری می کنیم تا بتوانند برای مشتریان خود به تولید اپلیکیشن های سازمانی و مورد نظر خود بپردازند.

یکی دیگر از اهداف ما کمک به جامعه فرهنگی و به ویژه نویسندگان جهت نشر آثار خود به صورت الکترونیکی می باشد. جهت این گروه از کاربران ما برنامه ای ویژه و البته رایگان در نظر گرفته ایم تا بتوانیم سهمی هر چند کوچک در ارتقای سرانه مطالعه کشور داشته باشیم.