گردانندگان اصلی جامعه کسب و کار شیراز

حامد تکمیل

یک علاقه مند به توسعه کسب و کارهای نوین و کوچک در شهر شیراز و بهره مند از تجارب متعدد در زمینه کسب و کارهای اینترنتی. مدیر اجرایی و توسعه دهنده پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین و بستر آزادکاری در ایران. مشاور و مدیر فنی کمدا، پلتفرم فروش پوشاک مازاد بانوان. مدرس، مربی، ,وبلاگ نویس و نویسنده کتاب کلید موفقیت در رشته کامپیوتر را فشار دهید.

میثم عبداللهی

مهندس پلیمر و دارای مدرک بازرسی جوش از ASNT آمریکا و بازرسی رنگ از NACE کانادا می‌باشد. وی در حال حاضر مدیر عامل شرکت بازرگانی برسام سپهر و موسس سایت paymentexpress.ir است که در حوزه تخصصی خدمات ارزی و خدمات توریسم و اکوتوریسم مشاوره می‌دهد. به دلیل آشنایی با خدمات پرداخت ارزی و همچنین قوانین و مقررات واردات و صادرات کالا میثم علاقه مند به کسب و کار و همچنین تشکیل گروه‌های کارآفرینی است.

میثم عبداللهی

مهرناز بهرام زاده

فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته فناوری اطلاعات(IT) و علاقه‌مند به حوزه های فعالیت مربوط به رشته خود. وبلاگ نویس و برنامه نویس وب و اندروید در تیم آشتا و مشتاق به حضور در فعالیت های داوطلبانه. تولید کننده محتوا در تیم اپ ساز.

مهرناز بهرام زاده

علیرضا رحیمی

متولد ۱۳۶۵ و مهندس نرم افزار است. شرکت فناوری اطلاعات رافا گستر (www.rafagostar.ir) را با موضوعیت تولید نرم افزاری و پورتال های سازمانی و تجارت الکترونیک در سال ۸۷ تاسیس کرد و هم اکنون مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت می باشد. او علاقه زیادی به ایده پردازی و برنامه نویسی دارد و هدفش از پیوستن به تیم، صرفا در جهت پیشبرد اهداف و رسالت استارتاپ و بالابردن سطح ارتقاء جامعه کسب و کار شیراز می باشد.