حامد تکمیل

یک علاقه مند به توسعه کسب و کارهای نوین و کوچک در شهر شیراز و بهره مند از تجارب متعدد در زمینه کسب و کارهای اینترنتی. مدیر اجرایی و توسعه دهنده پارسکدرز اولین بازار کار آنلاین و بستر آزادکاری در ایران. مدرس، مربی و نویسنده کتاب کلید موفقیت در رشته کامپیوتر را فشار دهید.

سمانه نصیحت کن

سمانه نصیحت کن کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات است و فعالیت های حرفه ای خود را در زمینه تجارت الکترونیک و آنلاین مارکتینگ دنبال می کند. سمانه با توجه به تحصیلات در حوزه فناوری اطلاعات، آشنایی با علم روز و گرایش خود به کسب و کارهای نوپا از سال ۹۱، با برگزاری رویدادهای استارتاپی و جلسات هفتگی با هدف گسترش اکوسیستم استارتاپی و جامعه کسب و کار شیراز پا به دنیای استارتاپ ها گذاشت. پس از برگزاری اولین رویداد استارتاپ ویکند در شیراز، ضمن شبکه سازی با منتورها و کارآفرینان، با “استارتاپ تی وی” راه اندازی کسب و کار را برای اولین بار تجربه کرد.
علاقه او به وبلاگ نویسی و تولید محتوا و همچنین بازاریابی بر بستر شبکه های اجتماعی موجب همکاری وی با وبلاگ ها و بیزنس های بسیاری شد. سمانه تجربه کار در فروشگاه اینترنتی بامیلو، آژانس تبلیغاتی بین المللی داروگ و شتابدهنده دیموند را در کارنامه حرفه ای خود دارد. از نظر سمانه، استارتاپ گرایند و پس از آن “جامعه کسب و کار شیراز” فرصتی بکر برای گسترش دانش و هم افزایی هر چه بیشتر کارآفرینان و علاقه مندان حوزه کسب و کار است.

میثم عبداللهی

مهندس پلیمر و دارای مدرک بازرسی جوش از ASNT آمریکا و بازرسی رنگ از NACE کانادا می‌باشد. وی در حال حاضر مدیر عامل شرکت بازرگانی برسام سپهر و موسس سایت paymentexpress.ir است که در حوزه تخصصی خدمات ارزی و خدمات توریسم و اکوتوریسم مشاوره می‌دهد. به دلیل آشنایی با خدمات پرداخت ارزی و همچنین قوانین و مقررات واردات و صادرات کالا میثم علاقه مند به کسب و کار و همچنین تشکیل گروه‌های کارآفرینی است.

علیرضا رحیمی

متولد ۱۳۶۵ و مهندس نرم افزار است. شرکت فناوری اطلاعات رافا گستر (www.rafagostar.ir) را با موضوعیت تولید نرم افزاری و پورتال های سازمانی و تجارت الکترونیک در سال ۸۷ تاسیس کرد و هم اکنون مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت می باشد. او علاقه زیادی به ایده  پردازی و برنامه نویسی دارد و هدفش از پیوستن به تیم، صرفا در جهت پیشبرد  اهداف و رسالت استارتاپ و بالابردن سطح ارتقاء جامعه کسب و کار شیراز می باشد.

محسن راجع

متولد ۱۳۶۸ ایده پرداز و علاقمند به کارافرینی موسس سیستم همکاری در فروش paypersell.bz  سیستم فروش ویدیو های اموزشی vidly.ir  و اولین صبحانه اینترنتی بیرون شیراز bamdad.me هستم. تخصص اصلی اجرا و مشاوره  ایده های کار افرینی مرتبط به حوضه تکنولوژی هست باد هدف رشد شیراز در این زمینه در تیم جامعه کسب کار شیراز فعالیت میکنم.

تیم برگزاری

علیرضا واحدی

علیرضا واحدی

بهزاد پورنوری

بهزاد پورنوری

مهرناز بهرام زاده

مهرناز بهرام زاده

هستی تیمناک

هستی تیمناک

ارمغان بهبود

ارمغان بهبود