گالری عکس رویداد هشتم – مازیار محمدی نژاد

3

یکم فروردین ۱۳۵۸ در شیراز متولد شد. فعالیت‌های خود را با نقاشی و موسیقی آغاز کرد و در سال ۱۳۷۶ ساخت انیمیشن کامپیوتری را فرا گرفت و به عنوان انیماتور در صدا و سیمای مرکز فارس مشغول به کار شد. ساخت انیمیشن را با فیلم‌های کوتاه آغاز کرد و سپس به تولید سریال و فیلم سینمایی بلند روی آورد. او هم‌اکنون مدیر عامل شرکت فیلم‌سازی زاگرس فیلم است که تولید انبوه انیمیشن را در دستور کار دارد. او با ارائه روش‌های نوین در تولید انیمشین در جشنواره فن‌آفرینی شیخ بهایی سال۱۳۹۱ موفق به دریافت عنوان فن‌آفرین برتر در زمینه علوم انسانی شد.

مازیار محمدی نژاد در سال ۱۳۸۰ فیلم کوتاه آنچه باقی ماند را کارگردانی کرد که در همان سال به عنوان دومین انیمیشن برتر تولیدات کشورهای اسلامی پس از تلویزیون عربستان انتخاب شد. از سال ۱۳۸۱ ساخت فیلم سینمایی هفت رنگ) را آغاز کرد. ساخت این فیلم که نخستین انیمیشن سینمایی سه‌بعدی ایران است پس از سه سال در ۱۳۸۴ به پایان رسید. او در سال ۱۳۸۸ تهیه و کارگردانی مجموعه انیمیشن جزیره چالاک در شصت قسمت برای صدا و سیمای مرکز فارس و همچنین تهیه‌کنندگی مجموعه انیمیشن دشت بابونه را به پایان رساند. او هم چنین تهیه کنندگی مجموعه تلویزیونی بابا دریا در بیست و شش قسمت برای مرکز خلیج فارس و کارگردانی سریال انیمیشن سه بعدی شهر راز به مدت چهارصد دقیقه برای شبکه دوم سیما را در سال های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۳ انجام داد.

 

3 نظرات
 1. Ros می گوید

  سلام آقایی که توی عکسی چهارم هستن کیه(پیرهن آبی پوشیده تو عکس یکی مونده به آخر هم هست)?کسی راه ارتباطی باهاشون رو میدونه?

  1. حامد تکمیل می گوید

   آدرس شما از شخص مد نظر دقیق نیست. اما اگر شخص مد نظر شما آقای ایستاده در این عکس

   http://shirazbc.ir/wp-content/uploads/2016/10/photo_2016-10-22_10-40-01.jpg

   است که باید گفت اسم ایشان جناب آقای مجتبی بهروزی است. شناسه تلگرام ایشان:

   http://telegram.me/Mojybehroozi

   1. Ros می گوید

    اهان،با اینکه من خوب نگفتم شما خوب فهمیدیا:-)ممنون.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.